Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Nejnovější články

Doporučené články

Více článků


on-line-preventivni-pece-v-synlab-czech.jpg

On-line preventivní péče v synlab czech

30.11.2017 | Zdeněk SoudnýCelý článek...V předchozím čísle Synlabianeru jsme vám představili naši novou službu, která se soustředí na zákazníky z řad samoplátců. Prostřednictvím e-shopu, kde naleznou parametry a metody laboratorních vyšetření uspořádaných do přehledných balíčků, se snažíme zlepšit našim klientům dostupnost nadstandardní péče a pomáháme jim snáze se starat o své zdraví.
uvodnik_6.jpg

Úvodník

11.02.2019Celý článek...Vážené dámy, vážení pánové, mám za sebou první rok svého působení ve společnosti SYNLAB a samo se nabízí, abych tento společný milník zhodnotila a zároveň nastínila něco z našich plánů do budoucna. Přemýšlím, čím začít, protože to byl velmi zajímavý rok plný změn, nových setkání a často i velmi intenzivních zážitků.
synlab-czech-nove-nabizi-mimoradny-svoz.jpg

synlab czech nově nabízí mimořádný svoz

18.10.2016Celý článek...Na začátku srpna jsme spustili zcela novou službu pro své klienty. O mimořádný svoz laboratorních vzorků ze své ordinace si nyní můžete zažádat prostřednictvím aplikace synlabdata v sekci SVOZ. Na vaši on-line žádost neprodleně zareaguje dispečink spádové laboratoře. Cílem této služby je vyhovět vašim požadavkům na urgentní svoz vzorků a urychlení procesu jejich zpracování.
referat-z-52-vyroci-setkani-easd-european-association-for-the-study-of-diabetes-v-mnichove.jpg

Referát z 52. výročí setkání EASD (European Association for the Study of Diabetes) v Mnichově

15.02.2017 | MUDr. Ladislav Krajči, CSc.Celý článek...Jde o prospektivní spárovanou chirurgickou studii, která zahrnuje 4 047 osob. Kontrolní skupinu tvoří 2 037 osob s obezitou. Studie byla zahájena v roce 1987, aktuálně jsou v ní zařazeny osoby ve věku od 15 do 29 let. Jejím primárním cílem je sledování mortality, sekundárním výskyt DM a kardiovaskulárních onemocnění. Ve studii byl dán akcent na zdravý a aktivní způsob života.
seznamte-se-mona-chytra-pomocnice-pro-vasi-ordinaci.jpg

Seznamte se – Mona, chytrá pomocnice pro vaši ordinaci

17.10.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Dnes už si asi málokdo dovede představit v ordinaci praktického lékaře psací stroj a zdravotní záznamy psané rukou do papírových složek. Počítače se staly nedílnou součástí ordinací a umožňují nejen pacientům, ale především lékařům a zdravotním sestrám využívat jejich mnohé výhody, urychlovat a zjednodušovat práci. O to podstatnější je, jaký software je v nich nainstalován. Jednou z nových možností je systém Mona – plně automatizované softwarové řešení ordinace, které umožní nejen její vedení, ale zajistí také komunikaci s dalšími softwarovými nástroji, které lékaři využívají.
Více článků

NejčtenějšíSexuálně přenosné infekce 2. část: bakteriální původci, jiní než Chlamydia trachomatis18.07.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Reprodukční imunologie15.02.2017 | Ing. Anabela Čížková | MUDr. Barbara Trnková

Sexuálně přenosné infekce 3. část: lidské papilomaviry (HPV)18.10.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů