Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

synlab czech nově nabízí mimořádný svoz

synlab-czech-nove-nabizi-mimoradny-svoz.jpg 18.10.2016

Na začátku srpna jsme spustili zcela novou službu pro své klienty. O mimořádný svoz laboratorních vzorků ze své ordinace si nyní můžete zažádat prostřednictvím aplikace synlabdata v sekci SVOZ. Na vaši on-line žádost neprodleně zareaguje dispečink spádové laboratoře. Cílem této služby je vyhovět vašim požadavkům na urgentní svoz vzorků a urychlení procesu jejich zpracování.

Moderní on-line webové rozhraní synlabdata poskytuje základní spojení mezi vámi a naší laboratoří. Kromě objednávek mimořádného svozu vám nabízí možnost podávat e-žádanky na laboratorní vyšetření, prohlížet výsledky laboratorních rozborů či objednávat odběrový materiál z našeho e-shopu.Tento článek je součástí vydání
Synlabianer 2016/04
Zobrazit jako .PDF
synlab-czech-nove-nabizi-mimoradny-svoz.jpg

Související článkyzamestnanci-synlabu-se-potkali-na-adrenalinovem-vikendu.jpg

Zaměstnanci synlabu se potkali na adrenalinovém víkendu

18.07.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Ve slovenském areálu Divoká Voda - areálu vodných športov Čunovo se na počátku června potkalo 350 zaměstnanců společnosti synlab z České republiky a ze Slovenska. Kromě adrenalinových okamžiků bylo setkání také příležitostí ohlédnout se za uplynulým obdobím a ocenit nejlepší pracovníky.
synlab-vsazi-ve-svych-laboratorich-na-nejmodernejsi-technologie.jpg

Synlab vsází ve svých laboratořích na nejmodernější technologie

18.07.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Internet věcí plně vstupuje také do laboratoří společnosti synlab. Nejnověji díky spolupráci se společností COLSYS – AUTOMATIK, a.s. v podobě synlab monitoru, který pomáhá udržovat podmínky skladování termolabilních materiálů.
uvodnik.jpg

Úvodník

18.10.2016 | MUDr. Kateřina PinterováCelý článek...Milí kolegové, ani se tomu nechce věřit, ale v rukách držíte poslední letošní vydání časopisu SYNLABIANER. Stejně jako čísla minulá, je i toto obsahově bohaté a myslím, že „to své“ si v něm najde opravdu každý.
laboratorni-vysetreni-jako-zaklad-uspesne-lecby-rakoviny-prostaty.jpg

Laboratorní vyšetření jako základ úspěšné léčby rakoviny prostaty

15.02.2017 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Karcinom prostaty se stal v posledních letech faktickým strašákem mužů. Zatímco dříve se týkal spíše mužů nad 50 let věku, stále častěji se lékaři ve svých ordinacích setkávají s indikací tohoto vážného onemocnění u mužů mladších, nezřídka i pod třicítku. Ostatně své by o tom mohl vyprávět olympionik a úspěšný badmintonista Petr Koukal, který svou veřejnou aktivitou pomohl k rozšíření povědomí o riziku onemocnění.
seminare-synlab-siroke-spektrum-oblasti-ze-kterych-si-vybral-kazdy.jpg

Semináře SYNLAB – široké spektrum oblastí, ze kterých si vybral každý

15.02.2017 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Také závěr roku 2016 patřil v SYNLABU, mimo jiné, vzdělávání a seminářům. Završila se tak série desítek hodin vzdělávání pro lékaře, zdravotní sestry i další zdravotnický i nezdravotnický personál, který v průběhu roku 2016 pokryl široké spektrum oblastí a specializací. A začalo se již s přípravou nových vzdělávacích akcí pro rok 2017.

NejčtenějšíSexuálně přenosné infekce 2. část: bakteriální původci, jiní než Chlamydia trachomatis18.07.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Sexuálně přenosné infekce 3. část: lidské papilomaviry (HPV)18.10.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Reprodukční imunologie15.02.2017 | Ing. Anabela Čížková | MUDr. Barbara Trnková