Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Seznamte se – Mona, chytrá pomocnice pro vaši ordinaci

seznamte-se-mona-chytra-pomocnice-pro-vasi-ordinaci.jpg 17.10.2016 | Zdeněk Soudný

Dnes už si asi málokdo dovede představit v ordinaci praktického lékaře psací stroj a zdravotní záznamy psané rukou do papírových složek. Počítače se staly nedílnou součástí ordinací a umožňují nejen pacientům, ale především lékařům a zdravotním sestrám využívat jejich mnohé výhody, urychlovat a zjednodušovat práci. O to podstatnější je, jaký software je v nich nainstalován. Jednou z nových možností je systém Mona – plně automatizované softwarové řešení ordinace, které umožní nejen její vedení, ale zajistí také komunikaci s dalšími softwarovými nástroji, které lékaři využívají.

Mona je nezávislý program pro ordinace praktických lékařů a pediatrů. Optimalizuje informační toky ordinace, reaguje na potřebu sdílení informací mezi lékaři, laboratořemi a pacienty. Tento nástroj mnoho z nových úkolů zjednoduší a pomůže je zautomatizovat.

Mona pomáhá zásadním způsobem k zjednodušení celkového vedení ordinace praktického lékaře – a to nejen sofistikovanou kartotékou s vysokou přidanou hodnotou, ale také chytrým řešením správy informací pro pojišťovny a komunikaci s nimi. Zabezpečený systém se pravidelně automaticky aktualizuje a je kompatibilní s dalšími systémy a nástroji. Je navržen tak, aby byl jednoduchý a uživatelsky přívětivý. Samozřejmostí je bezplatná „help linka“ a také technická podpora. V důsledku toho se díky systému Mona zefektivní chod laboratoře a významně se ušetří na nákladech na její provoz.

 

Pokročilé funkcionality, které potěší

Kromě základních funkcí se systém Mona může pochlubit také dalšími nástroji – například analytikou, výkaznictvím pro pojišťovny, vedením financí ordinace, statistikami, přímou komunikací s laboratořemi, ale také například vedením skladu. Navíc umožňuje využití v souladu s dalšími užitečnými nástroji – například s programem synlabdata, medidat, synlabview či call centrem.

Systém Mona je zdarma, bez reklam a s on-line podporou. Je to program, který se může stát dobrým pomocníkem i ve vaší ordinaci. Získat ho je přitom velmi jednoduché. Stačí kontaktovat podporu systému Mona. Servisní technik s vámi prodiskutuje optimální konfiguraci systému Mona personalizovanou přesně pro vaši ordinaci. Po bezplatné instalaci systému přenese technik bezpečně původní data do systému nového. Odborní pracovníci následně poskytnou detailní proškolení funkčnosti a používání systému, samozřejmostí je uživatelsky přívětivý manuál. V případě potřeby je k dispozici 24/7/365 on-line technická podpora.

 

Co Vám Mona přináší

  • Zjednodušení celkového vedení ordinace.
  • Sofistikovanou kartotéku s přidanou hodnotou.
  • Zabezpečený systém pro on-line komunikaci s různými cílovými skupinami.
  • Optimalizaci informačních toků do i z ordinace.
  • Plné zabezpečení dat s automatickou aktualizací.
  • Kompatibilitu a propojení s dalšími systémy a nástroji.
  • Úsporu na kancelářských potřebách a provozu.
  • Zefektivnění chodu ordinace.
  • Jednoduché a přehledné prostředí.

Tento článek je součástí vydání
Synlabianer 2016/04
Zobrazit jako .PDF
seznamte-se-mona-chytra-pomocnice-pro-vasi-ordinaci.jpg

NejčtenějšíSexuálně přenosné infekce 2. část: bakteriální původci, jiní než Chlamydia trachomatis18.07.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Sexuálně přenosné infekce 3. část: lidské papilomaviry (HPV)18.10.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Reprodukční imunologie15.02.2017 | Ing. Anabela Čížková | MUDr. Barbara Trnková