Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Měníme svou tvář, ale jsme to stále my

menime-svou-tvar-ale-jsme-to-stale-my.jpg 17.10.2016 | Zdeněk Soudný

Je to rok, kdy společnost synlab získala strategického investora a stala se – spolu s další významnou evropskou laboratorní společností Labco – součástí nadnárodní společnosti Cinven. Dohromady tvoří jednoho z největších a nejvýznamnějších poskytovatelů laboratorních služeb na starém kontinentě. Nyní dochází ke změně korporátní identity celé společnosti – jméno SYNLAB zůstává, ale s novým logem, barevností a symbolem.

Převažující modrá barva, jiný typ písma a stylizovaný symbol rukou – to je nové logo, které společnost SYNLAB postupně zavádí v jednotlivých zemích, kde působí – nyní i v České republice. Změna loga a celé identity společnosti je vlastně logickým dokončením procesu spojení obou společností. Z původního loga synlabu zůstává jméno, z Labca přichází modrá barva. A nová společnost dostává navíc nový symbol, který představuje rozevřené ruce.

Změna korporátní identity nebude „náhlá“, ale bude se realizovat postupně v logických krocích. Nové podoby se dočkají nejen odběrová pracoviště či laboratoře, svozové vozy, oblečení zaměstnanců společnosti či centrála, ale také všechny dokumenty a materiály. Změna loga bude navíc spojena se změnou adresy společnosti. SYNLAB bude nově sídlit v místě své centrály, tedy v Sokolovské ulici v Praze 8. Tato další zásadní změna se uskuteční v listopadu 2016.

 

SYNLAB Group – silné spojení zkušeností, znalostí a expertů pro půl miliardy pacientů

SYNLAB dnes patří do silné evropské zdravotnické skupiny, která se může opírat o zkušenosti a znalosti předních odborníků jednotlivých zemí, ve kterých působí. Spolupracuje navíc s praktickými lékaři, specialisty, ale také nemocnicemi a klinikami či s odborníky z farmaceutického průmyslu. Je předním poskytovatelem medicínské diagnostiky v Evropě, a nejen jí. SYNLAB v současné době působí ve více než 30 zemích celého světa, najdete ho například také v Brazílii či Mexiku. Celosvětově SYNLAB zaměstnává 13 000 lidí a je lídrem na trhu laboratorních služeb v Evropě. V každé zemi, v níž působí, patří mezi tři nejvýznamnější „hráče“, v České republice mu patří prvenství.

Své služby nabízí nejen v rámci humánní medicíny, ale také v oblastech veterinární péče, životního prostředí anebo farmaceutického průmyslu. Pro SYNLAB jsou charakteristické multidisciplinární přístup, rychlé, kvalitní služby a přesná diagnostika.  Každý rok společnost SYNLAB provede ve světě přes 450 milionů vyšetření!


Klíčová slova:
Neplodnost

Tento článek je součástí vydání
Synlabianer 2016/04
Zobrazit jako .PDF
menime-svou-tvar-ale-jsme-to-stale-my.jpg

Související článkyvirus-zika-postrach-letosniho-leta-ne-pro-laboratore-synlab.jpg

Virus zika – postrach letošního léta? Ne pro laboratoře SYNLAB

17.10.2016 | MUDr. Jarmila Bečvářová ,Mgr. Ing. Bc. Libor StaněkCelý článek...Počátkem letošního jara nás veškerá média informovala o celosvětovém problému s názvem Zika. Dle předpokladu, kdykoliv se jedná o možnost nákazy cizorodým agens, o virech to platí o to více, vypukne mezi lidmi hysterie, neb „strach má velké oči“. Na druhou stranu by se žádná možnost epidemie neměla podceňovat.
jak-zvladat-prozita-traumata-treba-i-za-pomoci-technik-navy-seal.jpg

Jak zvládat prožitá traumata, třeba i za pomoci technik Navy Seal?

17.10.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Zdravotní sestry, laboranti a laborantky. Ti všichni prošli seminářem, který společnost SYNLAB organizovala pro nelékařské zdravotnické pracovníky. Hlavními tématy byly obava, napětí, úzkost, stres, panické reakce a způsoby, jak se s nimi vypořádat.
seminare-konference-informace-synlab-pomaha-odbornemu-vzdelavani.jpg

Semináře, konference, informace – synlab pomáhá odbornému vzdělávání

18.07.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Také v uplynulém období pořádala společnost synlab několik odborných seminářů, na kterých byly diskutovány nejnovější poznatky z odborné činnosti společnosti synlab. Semináře a konference jsou dalším doplněním činnosti společnosti synlab, kterou se snaží pomoci zvýšit odbornost všem svým zaměstnancům, spolupracovníkům či partnerům.
ceva-moderni-cesta-celozivotniho-kreditniho-vzdelavani.jpg

CEVA – moderní cesta celoživotního kreditního vzdělávání

18.07.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Společnost synlab je již druhým rokem generálním partnerem projektu Creative Education Vital Application (CEVA), který pomáhá s interním vzděláváním zaměstnanců. Prostřednictvím sofistikovaného e-learingového programu si mohou zaměstnanci prohlubovat svou odbornou kvalifikaci a průběžně získávat potřebné kredity pro celoživotní vzdělávání. To vše z pohodlí pracoviště či domova, podle časových individuálních potřeb. Spolupráce společnosti synlab s provozovatelem portálu CEVA navíc umožňuje přípravu specifických vzdělávacích kurzů, určených přímo pro zaměstnance synlabu. Náklady na vzdělávání za své zaměstnance navíc plně platí společnost synlab.

NejčtenějšíSexuálně přenosné infekce 2. část: bakteriální původci, jiní než Chlamydia trachomatis18.07.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Sexuálně přenosné infekce 3. část: lidské papilomaviry (HPV)18.10.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Reprodukční imunologie15.02.2017 | Ing. Anabela Čížková | MUDr. Barbara Trnková