Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Mějte své zdraví pod kontrolou s novou službou synlab czech

mejte-sve-zdravi-pod-kontrolou-s-novou-sluzbou-synlab-czech.jpg 21.08.2017 | Zdeněk Soudný

Společnost synlab czech s. r. o. je opět o něco napřed. Nově se zaměřila na vzrůstající počet Čechů, kterým není lhostejné jejich zdraví a jsou připraveni do něj investovat i finanční prostředky. Ve spolupráci s e-shopem www.nextlifeapp.cz připravila systém "balíčků" laboratorních vyšetření, které si mohou klienti jednoduše a komfortně koupit on-line z domova. Preventivní péče tak nikdy nebyla jednodušší.

Jak to celé funguje?

Pacienti si vyberou z pestré nabídky laboratorních balíčků společnosti synlab a na www.nextlifeapp.cz si rychle a snadno objednají vyšetření přímo z pohodlí domova. Při nákupu si zároveň zvolí, na které odběrové pracoviště dorazí a jakým způsobem si přejí doručit výsledky vyšetření, zda e-mailem, nebo poštou. S číslem objednávky a dokladem totožnosti pak dorazí na odběr krve. Poté už stačí jen vyčkat na elektronické či listinné doručení výsledků vyšetření. A to není všechno! Vyšetření může kdokoliv objednat nejen sobě, ale také jako dárek pro své blízké.

Na začátku bude v nabídce jen několik balíčků, jejich portfolio se ale bude postupně rozšiřovat, až se z e-shopu stane plnohodnotné nabídkové místo služeb a produktů společnosti synlab. A to včetně nabídek určených pro jednotlivá období nebo některá specifická vyšetření.

Pro více informací sledujte www.nextlifeapp.cz.Tento článek je součástí vydání
Synlabianer 2017/03
Zobrazit jako .PDF
mejte-sve-zdravi-pod-kontrolou-s-novou-sluzbou-synlab-czech.jpg

Související článkyzamestnanci-synlabu-se-potkali-na-adrenalinovem-vikendu.jpg

Zaměstnanci synlabu se potkali na adrenalinovém víkendu

18.07.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Ve slovenském areálu Divoká Voda - areálu vodných športov Čunovo se na počátku června potkalo 350 zaměstnanců společnosti synlab z České republiky a ze Slovenska. Kromě adrenalinových okamžiků bylo setkání také příležitostí ohlédnout se za uplynulým obdobím a ocenit nejlepší pracovníky.
synlab-vsazi-ve-svych-laboratorich-na-nejmodernejsi-technologie.jpg

Synlab vsází ve svých laboratořích na nejmodernější technologie

18.07.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Internet věcí plně vstupuje také do laboratoří společnosti synlab. Nejnověji díky spolupráci se společností COLSYS – AUTOMATIK, a.s. v podobě synlab monitoru, který pomáhá udržovat podmínky skladování termolabilních materiálů.
rizikove-faktory-osteoporozy-a-jejich-prevence.jpg

Rizikové faktory osteoporózy a jejich prevence

18.07.2016 | MUDr. Ivo Sotorník, DrSc.Celý článek...Osteoporóza je považována, jak už bylo zmíněno, za civilizační chorobu s vysokým výskytem v průmyslově vyspělých zemích. Dosud se uvádí, že výskyt osteoporózy je posuzován podle počtu zlomenin krčku stehenní kosti vzniklých během jednoho roku. Má vzestupný ráz a svojí frekvencí se řadí na třetí místo nejčastějších onemocnění po ischemické chorobě srdeční a onkologických případech. Přibližně každá třetí žena, zpravidla postmenopauzální, ve věku nad 50 roků (a každý pátý muž) prodělá jednu osteoporotickou zlomeninu, tzn. mimo zlomeninu proximálního femuru, zlomeniny obratle nebo distálního předloktí. Není vzácností výskyt kombinovaných zlomenin, častěji postihuje starší ženy nad 65 let.
synlab-czech-nove-nabizi-mimoradny-svoz.jpg

synlab czech nově nabízí mimořádný svoz

18.10.2016Celý článek...Na začátku srpna jsme spustili zcela novou službu pro své klienty. O mimořádný svoz laboratorních vzorků ze své ordinace si nyní můžete zažádat prostřednictvím aplikace synlabdata v sekci SVOZ. Na vaši on-line žádost neprodleně zareaguje dispečink spádové laboratoře. Cílem této služby je vyhovět vašim požadavkům na urgentní svoz vzorků a urychlení procesu jejich zpracování.
uvodnik.jpg

Úvodník

18.10.2016 | MUDr. Kateřina PinterováCelý článek...Milí kolegové, ani se tomu nechce věřit, ale v rukách držíte poslední letošní vydání časopisu SYNLABIANER. Stejně jako čísla minulá, je i toto obsahově bohaté a myslím, že „to své“ si v něm najde opravdu každý.

NejčtenějšíSexuálně přenosné infekce 2. část: bakteriální původci, jiní než Chlamydia trachomatis18.07.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Sexuálně přenosné infekce 3. část: lidské papilomaviry (HPV)18.10.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Reprodukční imunologie15.02.2017 | Ing. Anabela Čížková | MUDr. Barbara Trnková