Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Chystáte se na lékařské konference? Nezapomeňte navštívit stánek SYNLAB

chystate-se-na-lekarske-konference-nezapomente-navstivit-stanek-synlab.jpg 10.05.2019 | Ing. Jan Vítů

I v letošním roce nebudou odborníci ze společnosti SYNLAB chybět na lékařských konferencích. Plánujete-li účast na některé z nich, stavte se za námi, rádi vám sdělíme novinky v oblasti laboratorní diagnostiky a zdravotní péče.

Prvním setkáním, kterého se budeme účastnit, je XIII. jarní interaktivní konference Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP, jež proběhne 26.–28. dubna v pražském Slovanském domě. Tématem této třídenní konference je praktické lékařství. Účastníkům zde kromě novinek v laboratorní diagnostice a zdravotní péči poradíme i v oblasti práva.

V květnu navštíví naši odborníci konferenci XVIII. setkání lékařů ČR a SR na téma farmakoterapie, alergie a nemoci s bronchiální obstrukcí u dětí i dospělých. Událost bude probíhat v pátek a v sobotu 10. a 11. května v Litomyšli.

XXVII. výroční sjezd České kardiologické společnosti, který proběhne 12.– 15. května v Brně, bude plný edukačních bloků a interaktivních sekcí. Své zkušenosti přijedou předat i zahraniční hosté. Také zde budou služby našeho stánku rozšířeny o právní poradenství.

Poslední jarní konferencí, na které nás můžete potkat, je VI. kongres Medicíny pro praxi, který proběhne v období 31. května – 1. června v Hradci Králové. Setkání určené praktickým lékařům bude zaměřené na uroonkologii, kardiovaskulární onemocnění, výživu ve stáří, psychosomatiku, antibiotika a aktuality pro ordinace.

Neváhejte a přijďte si s námi popovídat u šálku dobré kávy. Připraveno pro vás máme i něco malého na zub.


Tento článek je součástí vydání
Synlabianer 2019/02
Zobrazit jako .PDF
chystate-se-na-lekarske-konference-nezapomente-navstivit-stanek-synlab.jpg
preanalytika.jpg 16.04.2018
Bc. Alena Fálová

NejčtenějšíSexuálně přenosné infekce 2. část: bakteriální původci, jiní než Chlamydia trachomatis18.07.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Sexuálně přenosné infekce 3. část: lidské papilomaviry (HPV)18.10.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Reprodukční imunologie15.02.2017 | Ing. Anabela Čížková | MUDr. Barbara Trnková