Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Nejnovější články

Doporučené články

Více článků


diky-synlabu-si-muzi-mohli-udelat-technickou-prohlidku-vlastniho-zdravi-zdarma.jpg

Díky SYNLABU si muži mohli udělat „technickou prohlídku“ vlastního zdraví zdarma

18.10.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Více než 3 měsíce měli čeští muži unikátní šanci nechat si otestovat své zdraví. Společnost SYNLAB společně s projektem STK pro chlapy Petra Koukala přichystala pro všechny zájemce balíček bezplatného testování, který jednoduchým a rychlým způsobem přinesl základní pohled na zdraví prostaty, množství cholesterolu v krvi, nebo třeba na to, zda se ve stolici nenachází krev indikující karcinom tlustého střeva či konečníku. Odběrovými pracovišti SYNLAB prošlo celkem 630 zájemců. U mnohých z nich přitom výsledky ukázaly, že přišli včas, nebo dokonce již pár minut po pomyslné dvanácté hodině.
novinky-v-legislative-aneb-na-co-si-dat-pozor.jpg

Novinky v legislativě aneb na co si dát pozor

24.05.2017 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Zaznamenali jste zákonnou změnu podmínek získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře?
peroralni-kvasinkove-a-bakterialni-vakciny.png

Perorální kvasinkové a bakteriální vakcíny

06.12.2018 | RNDr. Dana HanulákováCelý článek...Vývoj funkčně zdatné imunologické obranyschopnosti závisí značně na vystavení imunitního systému nejrůznějším antigenům vnějšího prostředí včetně mikroorganismů. U mnoha onemocnění se v posledních letech uplatňují stále více mikroorganismy s nízkou patogenitou a dokonce i mikroorganismy pro zdravé jedince nepatogenní. Rozhodujícím faktorem je stav imunitního systému – pokud selhávají povrchové lokální obranné mechanismy nebo je snížena celková obranyschopnost, mohou se i mikroorganismy s nízkou patogenitou uplatnit.
synlab-seminare-pritahuji-pozornost.jpg

SYNLAB semináře přitahují pozornost

30.11.2017 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Velký zájem byl v uplynulém období opět o semináře, které společnost synlab czech pravidelně pořádá pro lékaře a další zdravotnický i nezdravotnický personál.
synlab-sport-team-aktivne-pomaha.jpg

SYNLAB sport team aktivně pomáhá

17.10.2016 | Zdeněk SoudnýCelý článek...Během nejen ke zdraví, ale také na pomoc dětem a seniorům, tedy těm, kteří naši pomoc potřebují častěji než jiní. Právě to by mohlo být heslo zaměstnanců společnosti SYNLAB, kteří se zapojili do firemního sportovního týmu a spolu s ním celé série běhů v českých horách. V rámci nich se nejen běhalo a závodilo, ale také pomáhalo.
Více článků

NejčtenějšíSexuálně přenosné infekce 2. část: bakteriální původci, jiní než Chlamydia trachomatis18.07.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Sexuálně přenosné infekce 3. část: lidské papilomaviry (HPV)18.10.2016 | Mgr. Klára Vilimovská Dědečková, Ph.D., Laboratoř molekulární diagnostiky, Oddělení Molekulární detekce patogenů

Reprodukční imunologie15.02.2017 | Ing. Anabela Čížková | MUDr. Barbara Trnková